Meist

PVC Vent OÜ on ettevõte,kelle eesmärgiks ja tegevusalaks on pakkuda PVC ventilatsiooni lahendusi eramajadele,korteritele ja väiksematele büroodele.PAKUME KA PAIGALDUST.
Pakume erinevate tootjate uuegeneratsiooni plastikust painduvat mitmekihilist,hügieenilist ja antibakteriaalset(mis on oluline astmaatikutele) ventilatsiooni toruga lahendusi,antud toru on ühtlasi hiljem ka lihtne hooldada ja puhastada,kuna sisepind on antistaatiline,seega ei jää toru sisepinnale nii kergesti mustust kinni,kui seda on tavalise ventilatsiooni toruga,seega on praktiliselt hooldusvaba.
 Pakume antud toru-süsteemile tervik lahendusi:nimelt antud toruga paigaldamine on parim viis sellepoolest,et kuna terviklahendusega tehes on mõeldud paigaldada igasse ruumi oma personaalne toru,seega ei kandu heli mõõda torustikku edasi n.õ ruumist-ruumi,mida juhtub tavalise ventilatsiooni lahendusega,kus ei aita alati ka lisa mürasummuti paigaldus.Seega on kogu süsteem VAIKNE.
 Antud süsteemiga on lihtne pääseda sinna ,kuhu jäiga ventilatsiooni toruga ei mahu ja ka paigaldus on ime lihtne,millega saab hakkama iga natuke nutikam inimene,vaja on ainult hilisem mõõdistus ja seadistus.
 KÜSIGE PALUN KA PERSONAALSET PAKKUMIST!

NB;Omame ventilatsiooni alaseid kogemusi juba aastast 1997.